Ktorá kabelka je pre Vás tá pravá?

Kabelky patria asi k najobľúbenejším módnym doplnkom. Vyrábajú sa z rôznych materiálov, v rôznych veľkostiach a v rozličných štýloch. Každá žena si nájde zaručene nájde kabelku, ktorá jej padne do oka. Avšak výber tej správnej kabelky môže byť zložitý, niekomu môže robiť problém zladiť kabelku s celkovým outfitom.

Neberte svoju kabelku ako druhotnú záležitosť, na výbere si nechajte záležať. Vo všeobecnosti platí, že vysoké, alebo plnšie dámy by nemali nosiť malé kabelky a nízke ženy by sa mali vyhýbať príliš veľkým kúskom. Je potrebné si uvedomiť, že každá kabelka musí zodpovedať štýlu obliekania a tiež účelu ich využívania. Kabelky sa zvyčajne delia do niekoľkých základných kategórii, napríklad na kabelky elegantné, kabelky športové a kabelky extravagantné. Do práce sú vhodné aktovky, na párty sú určené malé spoločenské kabelky, na bežné nosenie sú ideálne kabelky strednej veľkosti.

Ak chcete vlastniť skutočný skvost medzi kabelkami, vyberte si jednu z dielní svetových značiek. Za najviac obľúbené sa považujú luxusné kabelky Louis Vuitton, Gucci a Hermès. Známe sú tiež kabelky od Diora, Versaceho a Chanelu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>