Príprava na svadbu

Svadba je jednej z najkrajších momentov v živote ženy. Každá po ňom sníva a má určité predstavy, ako by mal taký deň vyzerať. Poďme sa teda spolu pozrieť na základné veci, ktoré na tejto slávnostný deň treba pripraviť.
1. Svadobné šaty- svadobné šaty by mali na jednej strane byť moderné – momentálna móda diktuje jednoduchosť a najmä tvarové línie. Vhodné sú aj padavé šaty, ktoré evokujú skôr jemné letné spoločenské šaty. Ak sa vám páčia vlečky, nezúfajte. Aj tie sú naďalej v móde. Výhodou dnešnej doby je farebnosť. Pokiaľ v minulosti ste našli iba biele svadobné šaty, dnes v pohode nájdete aj krémové či žlté, alebo ružové. V móde naďalej zostávajú jemné odtiene.
2. Topánky – ak nosíte vysoké topánky, nech sa páči. Oveľa dôležitejšia ako výška topánok je skombinovanie aj s partnerom. Pokiaľ ste rovnako vysoká ako partner, rozmyslite si výšku opätkov. S tým súvisí aj výška účesu. Jednoducho nechajte vášho budúceho manžela byť vyšším, ako ste vy. Topánky voľte podľa odtieňu šiat. Táto pravda už dávno nie je pravdou. Prečo je to tak? Klasika hovorí: biele šaty patria k bielym topánkam, maslové k maslovým atď. Momentálne však odvážnejšie páry sa nebola experimentovať. To znamená, že k bielym šatám si dáma oblečie červené topánky a pán červené mokasíny. Tak veru. Je to o tom, čo chcete skúsiť a nakoľko ste odvážnymi. Je tiež pravda, že takéto použitie doplnkov pri šikovnom fotografovi priam úžasne pôsobí na fotkách.
3. Účes – O účese sme už hovorili, no poďme si ho ešte trochu rozobrať. Účes by mala voliť skúsená kaderníčka. Mal by byť volený podľa typu vlasov, ktorý sama máte a podľa tvaru tváre. Ten je veľmi dôležitý. Pokiaľ má nevesta guľatú tvár, je pre ňu vhodnejší účes, ktorý predĺži jej tvár. V žiadnom prípade nie objemný účes. Ako sme spomínali, tak účes a jeho výška by mala byť volená podľa výšky partnera a drdol nevesty by nemal prevyšovať nad partnerom.
4. Ženích – jeho výber necháme pochopiteľne na vás, no neodpustíme si pár rád o jeho oblečení. Jeho oblek by mal samozrejme ladiť s vašimi šatami. To je základ. Druhý však je, že by mal ženíchovi sedieť. Tu je vhodné načrieť do peňaženky. Pokiaľ je ženích vysoký a chudý, je potrebné mu prispôsobiť aj tvar obleku.

Lacná energia – energetické centrum

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>