STAREJŠÍ – SVADOBNÝ MODERÁTOR

Starejší je osoba spojená s mnohými svadbami našich regiónov. Nájsť dobrého starejšieho je náročné, pretože na túto úlohu treba osobu , ktorá vie, čo má kedy robiť a ovláda svadobne tradície. Starejší má skrátka byť „veselý profesionál“. Niektorí si vyberajú starejšieho z rodiny, mnohí si však za starejšieho najímajú profesionálneho zabávača.
Povinnosti starejšieho začínajú už pár týždňov pred svadbou, hoci väčšina sa udeje v deň svadby. Starejší má napríklad priviesť ženícha k neveste, odpýtať nevestu od rodičov a poďakovať im za výchovu – teda vedie odobierku, ďalej vedie snúbencov do kostola prednáša prípitok, a nakoniec sa stará o zábavu a celý priebeh svadobnej hostiny . Starejší musí dohliadnuť, aby zábava na svadbe neviazla. Každý sa musí na svadbe baviť. Starejšieho úlohou je postarať sa o začepčenie, nevestin tanec a čo najviac odbremeniť novomanželov od organizačných starostí. Profesionálny starejší, svadobný moderátor je osoba ktorá za vás na seba prevezme všetku organizačnú činnosť a zábavu aby ste si aj vy čo najviac užili zábavu vo váš jedinečný svadobný deň.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>