Strieborné alebo zlaté doplnky na svadbu?

Striebro alebo zlato? Mnoho žien si určite kladie túto otázku a pritom ani len netušia, že to nie je módna záležitosť, ale vec vkusu. Pravda je taká, že ani o jednom z týchto kovov sa nedá povedať, že by bol v kurze viac. Ide jednoducho len o to, ako sa vám šperky podarí skombinovať s oblečením a vašim celkovým výzorom. Dá sa predpokladať, že tmavším typom s hnedými očami pristane viac zlato ako striebro, ale aj to je len na osobnom zvážení tej ktorej ženy.

Žijeme v dobe, kedy sa nosí skutočne všetko, a preto je len na vás, či v tomto ohľade popustíte uzdu svojej fantázii alebo ostanete pri osvedčenej klasike. V každom z týchto dvoch prípadov sa však môžete spoľahnúť, že to, čo práve hľadáte, vám rozhodne ponúknu Swarovski šperky Vanessa. Na výber máte z tých najrozmanitejších náušníc, náramkov, príveskov a prsteňov, tak prečo sa uskromňovať len s jedným kusom doplnkov? Rozmaznávajte sa a dovoľte to aj vašim blízkym, žijeme predsa len raz!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>