Svadba v zahraničí nemusí byť nesplniteľný sen

Zvýši sa vám tep pri pomyslení na klasickú svadbu, kde nesmie chýbať žiadna teta hoci z piateho kolena, ? Snívate o intímnej svadbe, kde ste len vy dvaja? Páčilo by sa vám uzavrieť manželstvo na jachte či na pláži pri západe slnka? Dnes toto všetko nemusí byť len nesplniteľný sen.

Chcete svadbu na pláži, alebo radšej na jachte?

Svadba v zahraničí vás nutne nemusí stáť celoživotné úspory. Európska svadobná agentúra YachtWedding nájde riešenie pre každého na mieru.

Mnoho mladých ľudí si dnes uvedomuje, že peniaze, ktoré investujú do klasickej veľkej svadby so širokou rodinou, môžu investovať do intímne svadby a prežiť tak svadobný obrad na neobvyklom romantickom mieste a spojiť ho aj so svadobnou cestou.

 

O ktoré krajiny je najväčší záujem?

Svadobné trendy posledných rokov sa menia a doteraz tak populárne svadby na Mauríciu už nenapĺňajú očakávania neviest – už len preto, že sa tu vydávali všetky kamarátky a známe, a ony by rady niečo iné a lepšie.

Svadobnou destináciou budúcnosti bude zrejme Karibik s desiatkami krásnych ostrovov, kde svadby na pláži či trebárs v tropických záhradách môžu prebiehať takmer celoročne. Svojím tyrkysovým morom je Karibik tiež rajom pre svadbu na lodi.

Medzi atraktívne, dopravne aj cenovo dostupnejšie svadobné destinácie (a zároveň s výbornou kuchyňou) patrí bezpochyby svadby v Chorvátsku alebo svadby v Taliansku. V Chorvátsku má už každý to svoje miestečko, kam sa rád vracia. Rozmanitosť Taliansko zase spôsobí, že si tu miesto pre obrad vyberie každý – jazera Lago di Garda či Como, exkluzívne Toskánsko a Talianska riviéra, Rím či Neapol … Inými slovami talianske pláže, hrady, rímske baziliky, luxusné vily a jachty. Taliansko je navyše ľahko dostupné nielen letecky, ale aj autom – ideálne pre tých z vás, ktorí chcete mať pri svadobnom obrade v zahraničí aj svoju rodinu.

Pre tých, ktorí hľadajú úplne ojedinelé prostredie, odporúčame svadbu pri plavbe po Karibiku na jednej z dovolenkových či luxusných jácht. Svadba na jachte zosobňuje prepychový životný štýl filmových hviezd. Stačí si vybrať zo širokej ponuky tú pravú jachtu, ktorá bude vyhovovať vašim potrebám a vašej osobnosti.

Svadobná agentúra sa za vás postará o všetky dôležité náležitosti – ako je správny priebeh obradu tak, aby bol legálny a uznateľný v SR, pomôže zabezpečiť fotografa či hostinu podľa vašich prianí.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>